Zegar

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Liczba odwiedzin

Odsłon : 155822

Serwis www.kwiaty.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.Designed by:

Wystawy towarzyszące PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 marca 2011 10:05

Wykaz stoisk

towarzyszących WYSTAWIE „KWIATY IŁOWEJ 2011”

 

  1. Ozdoby ogrodowe, w szczególności kule ogrodowe.
  2. Kwiaty rabatowe, kompozycje kwiatowe.
  3. Świece ozdobne i okolicznościowe.
  4. Rękodzieło artystyczne.
  5. Malarstwo obrazujące Iłowę.
  6. Ikebany.
  7. Kwiaty dekoracyjne z bibuły.
  8. Biżuteria artystyczna.
  9. Ex librisy okolicznościowe.
  10. Wina świata.

 

Równocześnie z organizowaną w dniach 18-21 maja wystawą ozdobnych roślin wrzosowatych, będzie udostępniony teren dla wystaw towarzyszących, w tym dla producentów narzędzi ogrodniczych, maszyn ogrodniczych, producentów nawozów i środków ochrony roślin stosowanych w uprawie roślin ozdobnych. Teren przeznaczony dla wystawców będzie dostosowany do liczby zgłoszeń. W związku z powyższym prosimy wszystkich chętnych o zgłaszanie się do Komisarza wystawy. Istnieje również możliwość zorganizowania w tych dniach pokazów działania narzędzi, maszyn czy urządzeń – w takim wypadku należy skontaktować się z Komisarzem wystawy w celu ustalenia terminu, zakresu i warunków przeprowadzenia pokazów.

 

Komisarz wystawy: Maria Żarska

Tel. 68 377 45 98

Fax: 68 377 45 98

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: środa, 11 maja 2011 11:04